ابتلای چند هنرمند به کرونا؛ خانه سینما خواستار جلوگیری از تولید فیلم‌ها و سریال‌ها شد

خانه سینما در نامه‌ای به مدیر بیماری کرونا در کلان شهر تهران از ابتلای شماری از عوامل و بازیگران سریال‌های تلویزیونی به این ویروس خبر داده و از او خواسته است تا روند تولید فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی متوقف شود.

این نامه را کارگروه مدیریت بحران خانه سینما خطاب به علیرضا زالی نوشته است و عنوان می‌کند که از بین «ده مورد مشکوک» در میان عوامل و بازیگران شاغل در صحنه‌های فیلمبرداری، دو نفر در سریال «گیل‌دخت» و یک نفر در سریال «ایل‌دا» به کرونا مبتلا شده‌اند.

به گزارش خبرگزاری ایرنا، خانه سینما می‌گوید نتیجه تست کرونای یک نفر دیگر در سریال «زیرخاکی» نیز مثبت شده است، «ضمن اینکه فیلم‌های منتشر شده از پشت صحنه سریال سلمان فارسی، نگرانی‌های زیادی را درباره این پروژه ایجاد کرده است».

سریال «سلمان فارسی» مراحل آخر فیلمبرداری خود را در جزیره قشم طی می‌کند.

خانه سینما درخواست کرده است که به دلیل گستردگی جغرافیایی و انسانی حرفه فیلمسازی «به هر طریق ممکن از ادامه روند تولید فیلم‌های سینمایی و سریال‌های تلویزیونی و تمام فعالیت‌های هنری ممانعت شود».

سخنگوی وزارت بهداشت ایران روز یکشنبه اعلام کرد که تاکنون ۱۳ هزار و ۹۳۸ نفر در کشور به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند که ۷۲۴ نفر آنها جان باخته‌اند.

 

 

 

 

رادیوفردا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.