پیروزی ۱۰ بر صفر تیم ملی فوتبال ایران مقابل کامبوج
تیم ملی فوتبال ایران در هفتمین دیدار خود در مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲، تیم ملی کامبوج را با نتیجه ۱۰ بر صفر شکست داد. تیم ملی ایران با این پیروزی در گروه خود ۱۵ امتیازی شد و همچنان از بخت مناسبی برای صعود برخوردار است.

تیم ملی فوتبال ایران در هفتمین دیدار خود در گروه C مرحله مقدماتی جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، با برتری ۱۰ بر صفر در برابر ملی‌پوشان فوتبال کامبوج، به پنجمین پیروزی خود در این گروه دست یافت.

در این دیدار که با میزبانی کشور بحرین در شهر منامه، پایتخت بحرین، برگزار شد، علیرضا جهانبخش (در دقیقه ۱۶ از نقطه پنالتی)، شجاع خلیل زاده (در دقیقه ۲۲)، مهدی طارمی (در دقیقه ۲۷)، گل به خودی مدافع تیم حریف (در دقیقه ۳۲)، میلاد محمدی (در دقیقه ۵۸)، مرتضی پورعلی گنجی (در دقیقه ۶۳)، کریم انصاری‌فرد (در دقیقه ۷۷)، کاوه رضایی (در دقایق ۸۰ و ۸۶) و مهدی قائدی (در دقیقه ۸۴) برای تیم ملی فوتبال ایران گلزنی کردند.

دراگان اسکوچیچ، سرمربی تیم ملی فوتبال ایران، ملی‌پوشان فوتبال ایران را با این ترکیب به میدان فرستاد:

امیر عابدزاده، صادق محرمی، شجاع خلیل‌زاده (مجید حسینی ۴۶)، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی‌گنجی، مهدی طارمی (کریم انصاری‌فرد۴۶)، سامان قدوس، علیرضا جهانبخش (کاوه رضایی ۶۸)، احمد نور‌اللهی (میلاد سرلک ۴۶)، علی قلی‌زاده (مهدی قایدی ۵۶) و سعید عزت‌اللهی.

تیم ملی فوتبال ایران در طول این بازی که روند آن کاملا به طور "یک طرفه" به سوی دروازه تیم ملی کامبوج در جریان بود، از موقعیت‌های گلزنی فراوان دیگری نیز برخوردار شد.

تیم ملی فوتبال ایران با این پیروزی در گروه خود ۱۵ امتیازی شد و دست‌کم پله دوم جدول این گروه را برای خود نهایی کرد.

ملی‌پوشان فوتبال ایران برای صعود از گروه خود و راه‌یابی به جام جهانی ۲۰۲۲ قطر، به کسب یک پیروزی دیگر در دیدار پایانی گروه C مقابل تیم ملی عراق نیاز دارند. این رویارویی بسیار حساس در روز ۲۵ خرداد در منامه، پایتخت کشور بحرین، برگزار خواهد شد.

 

 

 

 

 

 

دویچه وله

چاپ

×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.