اعضای تیم پزشکی مارادونا به قتل عمد او متهم شدند

هفت نفر از اعضای تیم پزشکی درمان‌کننده دیه‌گو مارادونا، اسطوره فوتبال جهان به قتل عمد او متهم شده‌اند.

بر اساس گزارش خبرگزاری فرانسه، روند رسیدگی به پرونده مرگ مارادونا از ۱۰ خرداد شروع می‌شود و در صورت اثبات جرم، این متهمان بین ۸ تا ۲۵ سال زندانی خواهند شد.

دادستانی سن ایسیدرو واقع در بوینوس‌آیرس که در حال تحقیقات درباره مرگ این فوتبالیست است، از قاضی پرونده خواسته که حکم ممنوع‌الخروجی برای متهمان این پرونده صادر کند.

دیه‌گو مارادونا، اوایل آذر ۹۹ در سن ۶۰ سالگی درگذشت. این فوتبالیست آرژانتیتی در پی لخته شدن خون در مغزش عمل جراحی کرده بود، اما حدود دو هفته پس از ترخیص از بیمارستان در پی حمله قلبی جان باخت.

چند روز پس از مرگ مارادونا، مقام‌های قضایی آرژانتین تحقیق و بررسی درباره علت مرگ او را آغاز کردند.

جراح مغز و اعصاب، روانپزشک، دو پرستار، یک کمک‌پرستار، یک پزشک و یک روان‌شناس از جمله متهمان پرونده مرگ مارادونا هستند.

مکالمات خصوصی تیم پزشکی و نزدیکان مارادونا که به رسانه‌ها درز کرده، نشان می‌دهد که از او پیش از مرگش به درستی مراقبت نشده است.

هم‌چنین گزارش شده است که تیم پزشکی که قبل از مرگ مارادونا در محل حضور پیدا کرده بودند، با روشی نامناسب و با بی‌ملاحظگی عمل کرده و او را به حال خود رها کرده اند.

 

 

 

 

 

رادیوفردا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.