حساب توئیتری همتی از دسترس خارج شد

ستاد مجازی عبدالناصر همتی اعلام کرده است که حساب توئیتری این نامزد انتخابات ریاست جمهوری از دسترس خارج شده است.

این ستاد اعلام کرده است که قبلا این مسئله برای حساب توئیتری علی لاریجانی، نامزد ردصلاحیت شده انتخابات ریاست جمهوری رخ داده و توئیتر اعلام کرده بود توقیف این اکانت یک رخداد اشتباه بوده و به نظر می رسد «حملات ارتش‌های سایبری» علت این توقیف باشد.

ستاد مجازی همتی توضیحی درباره این ارتش های سایبری نداده است.

شبکه اجتماعی توئیتر در ایران فیلتر است اما بسیاری از مسئولان و مقام‌های حکومتی در این شبکه حضور دارند. ابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه و نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری، نیز در هفته جاری به توئیتر پیوست.

دو روز پیش از این، عبدالناصر همتی، از ابراهیم رئیسی دیگر نامزد انتخابات ریاست‌جمهوری که هنوز ریاست قوه قضائیه را بر عهده دارد، خواست که دستور رفع فیلتر توئیتر را صادر کند.

آقای همتی در صفحه توئیتر خود نوشت: «حال که آيت‌الله رئیسی بالاخره بعد از مدت‌ها در شبکه‌های اجتماعی اکانت رسمی ایجاد کردند، برای رفع تبعیض در دسترسی و رفع ظلم فیلترینگ، از ایشان در خواست می‌کنم از فردا صبح دستور رفع فیلتر توییتر را صادر کنند تا همه مردم از مطالب ایشان بهره‌مند شوند».

 

 

 

 

 

 

رادیوفردا

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.
×

با ادامۀ گردش در این تارنما، شما بهره گرفتن از کوکی‌ها و یا فناوری‌های مشابه را می‌پذیرید.  بکارگرفتن کوکی‌ها برای ارزیابی شمار کاربران، ارائۀ کاربردها و آگاهی‌های تازه به آنان و نیز تبلیغات تجاری اهمیت دارد.