معرفی 'آمر اصلی' حمله به علی مطهری در شیراز
وکیل علی مطهری نایب رئیس مجلس ایران، از پایان جلسه دادگاه رسیدگی به پرونده حمله به آقای مطهری در شیراز خبر داده و افزوده است متهمان در این جلسه، "آمراصلی" حمله را معرفی کرده اند.
به گزارش خبرگزاری ایلنا، مصطفی ترک همدانی افزوده که متهمان -نظامی- گفته اند در "فراخوان نیروها" برای تجمع در فرودگاه شیراز، "مرکز فرماندهی" مسئول بوده است.
علی مطهری پیش از جلسه دادگاه، در نامه ای به دادگاه رسیدگی کننده به پرونده حمله به وی در شیراز نوشته بود: "از متهمان آمریت در آن حادثه انتظار دارم که آمر اصلی را که همه می شناسیم و متأسفانه ارتقا پیدا کرد ... اعلام نمایند."
آقای مطهری در این نامه، که خطاب به ریاست "شعبه اول دادگاه نظامی یک استان فارس" بود، تاکید داشت در صورت معرفی "آمر اصلی" حمله به وی، اعلام گذشت از پیگیری پرونده را بررسی خواهد کرد.
نایب رئیس مجلس همچنین افزوده بود که بعد از معرفی آمر اصلی، این فرد را به خاطر حفظ آبرویش معرفی نمی کند و شکایتی هم علیه وی نخواهد داشت.
وکیل آقای مطهری امروز، با یادآوری اینکه موکلش رضایت مشروط خود را به معرفی آمر اصلی منوط دانسته گفته به نظر می رسد که شرایط برای مختومه شدن پرونده آماده است.
علی مطهری، در ۱۸ اسفند ۱۳۹۳ برای سخنرانی در دانشگاه شیراز به این شهر رفته بود که عده‌ای موتورسوار به او حمله کردند.
او به یک کلانتری منتقل شد که مهاجمان آن جا را هم ساعت‌ها محاصره کردند و سرانجام آقای مطهری بدون ایراد سخنرانی به تهران بازگشت.  

 

 

 

 

بی بی سی

چاپ ایمیل

تماس با البرزنیوز

payam

لطفن برای فرستادن پیام، پیشنهاد و نظر خود برای البرز نیوز از این بخش استفاده نمایید.

ارسال به شبکه های اجتماعی

FacebookMySpaceTwitterDiggDeliciousStumbleuponGoogle BookmarksRedditNewsvineTechnoratiLinkedinRSS FeedPinterest
Pin It